• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Bursa Duravit Servisi

Bursa Duravit Servisi


Bizimle Duravit Kalitesini Uzun Süre Yaşayacaksınız

Ev dekorasyonu ve tasarımı işlemlerinde şüphesiz ki en önemli alanlardan birisi tesisat sistemlerinin kalitesidir. Artık günümüz dünyasında çok daha kapsamlı bir hale getirilen ve gerek banyo gerekse de tuvalet sistemlerinin ev içerisinde bulunmasından dolayı önemi bir kat daha artan tesisat sistemlerinin yapımı kadar bakım ve onarım işlemleri de ayrı bir öneme sahiptir. İşte bu amaçla kurulan bursa duravit servis firmamız evlerinizin can damarı olan tesisat sistemlerinde yüksek kalite standartlarına uygun bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İyi bir servisin sahip olması gereken özellikler bellidir; hız, geniş bir servis ağı, teknik bilgi, lojistik zenginlik. Bu özellikler kolayca söylenebilse de, standartları yakalayabilmek için yeterli değildir. Bir servisin, kaliteli olarak adlandırılabilmesi için yukarıda sayılanlar dışında bir özelliğe daha sahip olması gerekmektedir; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı… İşte bursa duravit servis firmamız, sahip olduğu bütün üstün niteliklerin yanında, sahip olduğu müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle de evinizin tesisat işleri için tercih etmeniz gereken firma olma özelliğini taşımaktadır.

Evlerinizde meydana gelebilecek her türlü tuvalet gideri tıkanması, atık ya da temiz su tesisatı arızaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle tuvaletlerde meydana gelebilecek tıkanmalar için, işinin uzmanı bir ekiple çalışmak hayati öneme sahiptir. Bu sistemlerde meydana gelen uzun süreli tıkanmalar, pis suların geri tepilmesine ve temiz su kaynakları ile karışabilmesine neden olabilmektedir. Böyle bir durum ise oldukça büyük sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. İşte bursa duravit servis firmamız, böylesi durumlar için sahip olduğu teknik donanım ve eğitimli çalışma ekibi ile kırma ya da dökme olmadan, tamamen kameralı sistemler ile tıkanma sorunlarınıza çok kısa sürede çözüm bulmaktadır. Atık ya da temiz su sistemlerinizin bakım ve onarım işlemlerini kaliteli malzeme kullanımı ve parça değişimi gerektiren durumlarda garantili parça değişimi ile uzun süreli ve kalıcı olarak gidermektedir.

Yalnızca tesisat alanında hizmet sunmak bursa duravit servis gibi işinin ehli servisler için yeterli olmamaktadır. Bu amaçla firmamız, her türlü duş kabin montaj ve onarım işlemleri, vitrifiye montaj ve bakım onarım işlemlerini, banyolarınızın tadilat işlemlerini yani aklınıza gelebilecek bütün bakım ve onarım işlemlerini garantili yedek parça ve üstün hizmet anlayışı ile yerine getirmektedir.