• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bursa Bocchi Servisi


Bocchi Kalitesine Uygun Servis

Bocchi markası, banyo ve mutfak tasarımlarında dünyanın en önde gelen markalarından birisidir. Bunun en büyük nedeni ise markanın her alanda ürettiği yenilikçi fikirler ve bu fikirleri hayata geçirmekteki başarısıdır. Aslen bir İtalyan markası olan Bocchi, bugün sadece İtalya üzerinde değil başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanında kaliteli banyo ve mutfak ürünleri üretmekte ve hizmete sunmaktadır. Modern çağın ev dekorasyon anlayışına uygun olarak üretilen farklı seriler ile evlerde şıklık ve konfor bir arada yaşatılmaktadır.

Bir markanın ürettiği ürünlerin kalitesi kadar servis alanında sahip olduğu imkânların genişliğinin de tercih sebebi olduğunu bilen bursa bocchi servis firmamız, evlerinizde sahip olduğunuz Bocchi kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve yaşam kalitenizi yüksek standartlarda tutabilmeniz amacıyla her türlü mutfak ve banyo sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözmektedir. Özellikle evlerde yaşam kalitesinin düşmesine sebebiyet verebilen; kaçak su tespiti, gider açma, atık ve temiz su tesisatı konularında bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel çalışma anlayışına sahip ekibimiz ve bursa bocchi servis güvencemiz ile kısa sürede yerine getirmekteyiz.

Günümüz dünyasında, artık en az diğer odalar kadar önemli bir yer tutan banyolarınızın baştan yaratılması için de bursa bocchi servis firmamızın hizmet kalitesine güvenebilirsiniz. Tüm banyo tadilat işlemleriniz, bocchi kalitesine sahip banyo dolaplarınızın, klozetlerinizin, evyelerinizin montaj, bakım ve onarım işlemleri hayat kalitenizin düşmesine neden olmadan kısa sürede gerçekleştirilir. Özellikle banyo dolaplarının, profesyonel ekipler tarafından keşif ve montaj işlemlerinin yapılması oldukça önemlidir. Zira bu dolaplar, oldukça fazla miktarda su alan yerlerde bulunduklarından dolayı, kolayca deforme olabilmektedir. Böylesi istenmeyen durumların meydana gelmesi ise, sadece maddi anlamda değil, aynı zamanda manevi anlamda da yıkıcı olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için ise bursa bocchi servis firmamız ile irtibata geçerek, keşif ve montaj hizmetlerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Sadece banyo ortamlarında değil, mutfaklarınızda da yüksek kalite bocchi ürünlerini tercih etmeniz ve teknik servisimizden faydalanmanız, kalite ve performanstan aynı anda yararlanmanızı sağlayacaktır. Evinizin her alanında, garantili yedek parça güvencesi, bakım ve onarım garantisi sadece bursa bocchi servis firmamızda bulunmaktadır.