• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Artema Servis Bursa


Artema Servis Bursa

Bursa’nın en iyi teknik servisi olan artemis servis bursa Artemis markalı çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre seti, klima ve kombilerinizin bakımını ve onarımında size yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini benimseyen servisimiz sizin için her zaman en iyisini istemektedir.

artemis servis bursa olarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyor ve yenilikleri bünyemize katıyoruz. Özellikle yeni teknolojik cihazlar ile geliştirdiğimiz altyapımız sayesinde Artema markalı eşyalarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere kalıcı çözümler üretilmektedir.

Servisimiz geliştirmiş olduğu iletişim ağı sayesinde sizlere 7/214 hizmet sunabilmektedir. Bursa’nın neresinde olursanız olun tek bir telefon ile bizlere ulaşabilir ve Artemis markalı eşyalarınızın tamir ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Yerinde Garantili Servis Hizmeti

artemis servis bursa tarafından sunulan hizmetlerde tamir işlemlerinin büyük bir kısmı yerinde yapılır. Ancak kimi zaman Artemis markalı eşyalarınızdaki sorunlar tahmin edilenden daha büyük olduğu için bu tarz sorunlarda daha detaylı inceleme ve daha kesin çözümler için eşyalar atölyelerimize taşınmakta ve size belirtilen süre içerisinde atölyelerimizde tamir edilerek sizlere teslim edilmektedir.

Servisimiz tarafından sunulan hizmetlerde müşteri memnuniyeti adına sizlere 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ayrıca bakım ve onarım sırasında eğer değişim yapılacak parça varsa orijinal Artemis yedek parçaları kullanılarak değişim yapılır. Bu sayede cihazınız ilk günkü gibi yüksek performansla çalışmaya devam eder.

artemis servis bursa bünyesinde bulunan tüm teknisyenler alanında uzman ve deneyimli personellerden oluşmaktadırlar. Ayrıca her türlü cihazı sorunsuz bir şekilde onarabilmek için gerekli ekipmanlara ve altyapıya sahibiz. Personellerimiz sahip olduğumuz ekipmanlar ve altyapı hakkında düzenli olarak eğitilmekte, bu eğitimler sonrasında da yeni ekipmanlar servis bünyemize kazandırılmaktadır.

Servisimiz müşterileri için en uygun fiyatları belirlemektedir. Özellikle teknik servislerin aksine sunduğumuz fiyatlar hizmet kalitemize göre çok daha uygundur. Artemis markalı beyaz eşya ve ankastre ürünlerinizi tamir ettireceğiniz zaman teknik servislerin yavaş ve pahalı hizmetinden sıkıldıysanız sizde servisimize gelerek ya da bizi arayarak bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Personellerimiz Bursa’nın neresinde olursanız olun size 7/24 kesintisiz hizmet sağlayacaktır.