• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pera Yetkili Servis Bursa

Pera Yetkili Servis Bursa


Pera Yetkili Servis Bursa

Bursa’nın en iyi Pera markalı ürün servisi olan pera yetkili servis bursa kaliteli hizmet anlayışını ayağınıza kadar getiriyor. Artık beyaz eşyalarınızı teknik servislere götürmeye gerek kalmadan sizde bir telefon ile bizi bulunduğunuz yere kadar çağırabilir ve yaşadığınız sorunlara çözüm bulmamıza sağlayabilirsiniz.

pera yetkili servisi bursa sunduğu hizmet kalitesinden ödün vermeden her müşterisine eşit davranmakta ve sahip olduğu tüm imkânları seferber etmektedir. Özellikle buzdolabı, kombi gibi günlük hayatınızda büyük öneme sahip beyaz eşyalardaki sorunların kısa sürede çözümü için sizlere 7/24 hızlı hizmet sunulmaktadır. Bu amaç doğrultusunda eğer mümkünse bakım ve onarımlar yerinde yapılır. Aksi durumlarda ise daha detaylı inceleme ve kesin çözümler için Pera markalı ürünleriniz servisimize götürülmektedir.

Alanında Deneyimli Personeller ile Kesin Çözüm

Teknik servislerden hizmet alındığı zaman genelde aynı sorun birkaç kez daha tekrarlayacaktır. Aynı sorunların sürekli tekrarlaması belirli bir süreden sonra diğer aksamlarında bozulmasına neden olacağı için alanında uzman kişilerden servis hizmeti almak sizin için en iyi seçim olacaktır. Bu nedenle güvenmediğiniz bir teknik servisle iletişime kurmamak için bizi arayarak personellerimiz ile konuşmalı ve referanslarımıza göz atmalısınız. Sunduğumuz hizmetin kalitesini gördüğünüz zaman sizde bizimle çalıştığınız için kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

pera yetkili servis bursa sizin için gerekli tüm Pera yedek parçalarını stoklarında bulundurmaktadır. Özellikle acil durumlarda günlerce hatta haftalarca yedek parça beklememeniz için tüm yedek parçalar stoklarımızdan temin edilmekte ve sorunlar kısa sürede çözülmektedir.

Servis bünyesinde bulunan tüm personellerimiz alanının en iyileridir. Gerekli eğitimleri almış olan personellerimiz sorun tespiti yaparken özel ekipmanlar ve cihazlar kullanırlar. Bu sayede fark edilen ve fark edilmeyen tüm sorunlar tespit edilerek bu sorunların kesin çözümü için pratik yöntemler belirlenir. Bu yöntemler sayesinde hem kaliteli hem de hızlı bir hizmet almış olursunuz.

Pera markalı ürünleriniz için iyi bir servis hizmeti almak isterseniz sizde pera yetkili servis bursa olarak bizimle 7/24 iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.