• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Bursa Grohe Servisi

Bursa Grohe Servisi


Grohe Servis İle Ürün Sorunu Yaşamayın

Türkiye'de ve dünyada ünlü bir marka olan Grohe, insanların evlerine yeniliği getiriyor. Yıllardır kendini bu sektöre adayan firmamız sayesinde binlerce insan sıkıcı dizaynlar yerine evinin banyosunda, mutfağında özgün ürünler ve bakış açıları ile yaratılmış ürünler ile hayatını sürdürüyor. Gerek spanız gerek de mutfağınız eşsiz çizgiler ile dizayn ediliyor ve satışa çıkan ürünler tamamen sizin için en kullanışlı şekilde oluşturuluyor. Satış aşamasından sonra her üründe olabileceği gibi teknik anlamda sorunlar yaşayabiliyorsunuz. İster yedek parça olsun ister ek özellikler olsun servis ihtiyacı hemen hemen her insanın evinde doğuyor. Grohe'nin şubelerinden biri olan bursa grohe servis size teknik anlamda her türlü yardım ediyor ve ürününüzün sorununu çok kısa bir süre içerisinde çözüyor.

Grohe'nin eşsiz tasarımları evinizde tamamen farklı alanlar yaratıyor. insanın evinde dinlenmek istemesi en doğal hakkıdır ve bu nedenle evine geldiğinde huzur bulmak ister. Grohe ürünleri ise sıra dışı olması nedeni ile sizi banyonuzda değil de Dubai'de bir yatta huzur bulurken hissettiriyor. Sadece banyo ürünleri değil aynı zamanda mutfak tasarımları ile de sizi mutfağa davet ettiriyor. Bu sayede her an bahane bulup mutfağa girmenizi sağlıyor. En büyük özelliklerden biri olan renk ve tasarım seçeneklerinin fazla olması ise insanlara sıradanlığa itmiyor. Her yerde aynı modelleri gören ve sıkılan insanların imdadına Grohe yetişiyor ve evin her köşesinde insanlara özgün olduklarını hatırlatıyor.

bursa grohe servis ister ürünleriniz garanti kapsamında olsun ister de garantisiz olsun her türlü hizmet veriyor. Garantili ürünlerle de garantisiz ürünlerle de aynı şekilde ilgileniyor. Eğer sorun çıkan Grohe ürününüz garanti kapsamında ise hiç bir ek ücret ödemeden ürününüzün sorunu hallediliyor. Eğer ürününüz garanti kapsamında değil ise de uygun bir ücret karşılığında ürünleriniz eski hallerine getiriliyor. Uygun fiyatlar ile hem cebinize ucuzluk hem de gözlerinize beğeni kazandıracak olan bursa grohe servis ile siz de büyüleneceksiniz. bursa grohe servis telefon numaraları ile ulaşabileceğiniz gibi şube ile bizzat iletişime geçerek de ulaşabilirsiniz.