• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Franke Servis Bursa

Franke Servis Bursa


Bursa’da Franke Kalitesini Hissedin

Franke, 1999 yılında Türkiye üzerinde hizmete başlamış olan, dünyanın en büyük ankastre ürün ve mutfak banyo gereçleri üreticilerinden birisidir. Özellikle modern çağın ev tasarım anlayışının sonucu olan ankastre beyaz eşya ürünleri sayesinde, gerek mutfaklarda, gerekse de banyolarda geniş kullanım alanları ve çok amaçlı kullanıma uygun ürünleri ile konforu en üst seviyeye çıkartmaktadır. Bursa’da hizmet sunan franke servis bursa firmamız da, sizlerin bu kullanım kolaylıklar ve konforu en üst seviyede yaşayabilmeniz için, teknik bakım ve onarım alanlarında hizmet sunmaktadır. Bursa’nın her bölgesine, 7 gün ve 24 saat hizmet sağlayan teknik servisimiz sayesinde, modern hayatın nimetlerinden faydalanırken yaşam konforunuzdan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Özellikle, ankastre ürünlerin bakım ve onarım işlemlerinde, işinin uzmanı, çağın gerekliliklerine sahip bir teknik servis ile çalışmak son derece önemlidir. Zira ankastre beyaz eşya ürünleri, yapıları gereği oldukça hassas cihazlardır. İşte böyle hassas cihazların onarımı için, franke servis bursa firmamız, gerek sahip olduğu ürün anahtarları, gerekse de yüksek teknik donanımı sayesinde, hayatınızı olumsuz etkilemeyecek kadar kısa sürede bakım ve onarım işlemlerini tamamlarken, aynı zamanda ekonomik anlamda da rahat etmenizi sağlamaktadır.

Sadece ankastre ürün alanında değil, franke ve diğer tüm markalardaki evye ve armatürlerinizin bağlantı, bakım ve onarım işlemlerini yapan franke servis bursa teknik servisimiz, bağlantı alanlarında meydana gelen tıkanma, parça arızası gibi konularda da hızlı, etkili ve kesin çözümler sunmaktadır. Ev içi tesisat sistemlerinin bakım ve onarım işlemlerinin zamanında ve konusunda uzman teknik servislere yaptırılması, başta insan sağlığı olmak üzere, pek çok farklı konuda oldukça önemlidir. Çünkü bu sistemler, atık su ve temiz su yollarını birbirinden ayırmakta ve insanların en büyük ihtiyacı olan su konusunda, sağlıklı hizmet almasını sağlamaktadır. Özellikle atık su kanallarında meydana gelebilen tıkanmalar sonucunda, kirli suyun temiz su ile karışması demek ciddi sağlık sorunlarının ortaya çıkması demektir. Bunun önüne geçmek için, franke servis bursa firmamız, el değmeden, tamamen kamera sistemine dayalı robot sistemleri ile tüm tıkanıklık sorunlarınızı kısa sürede gidermekte ve evinizde huzur içerisinde yaşamanızı sağlamaktadır.