• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Bocchi Servis Bursa

Bocchi Servis Bursa


Bocchi Servis Bursa

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyisini sunmayı hedefleyen bocchi servis bursa teknik servis kalitesini ayağınıza katar getiriyor. Teknik servislere çok fazla ücret ödemekten ve teknik servislerin uzun süren hizmetinden sıkıldıysanız sizde bizimle iletişime geçerek bizden hizmet alabilirsiniz.

Servisimiz kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeden binlerce müşteriye hizmet vermeyi başarmış ve her geçen gün hizmet kalitesini artırarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle gelişmiş teknolojik cihazlarımız ve gerekli sertifikalara sahip personellerimiz ile sizler için en iyisini sunuyoruz. Sunduğumuz her hizmette müşterilerimize %100 müşteri memnuniyet garantisi verilmekte memnun olmadığınız noktalarda ise bocchi servis bursa olarak tekrar sizlere hizmet sunmaktayız.

Servisimiz stoklarında bulunan orijinal Bocchi yedek parçaları sayesinde sizlere garantili ürün satışı yapmaktadır. Ayrıca stoklarımızda her türlü yedek parça bulunduğu için günlerde yedek parçanın gelmesini beklemeden anında hızlı hizmet sunmaktayız. Bizimle iletişime geçtiğinizde personellerimiz yaşadığınız sorunları sizlere sormakta ve sorunlar göz önünde bulundurularak yerinde hızlı servis hizmeti için gerekli malzemeleri yanlarına almaktadırlar. Bu sayede Bocchi markalı ürünleriniz yerinde onarılır ve sizde güne kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

bocchi servis bursa Bocchi markalı her türlü ürünün bakım ve onarımını sorunsuz bir şekilde yapabilmektedir. Personellerimiz sizin belirttiğiniz sorunların dışında sorun olup olmadığını anlamak için arızalı ürünleri dikkatli bir şekilde incelemektedir. Bu inceleme sonrasında eğer ek sorunlar tespit edilirse personellerimiz sizi bu konuda bilgilendirmekte ve onarım için gerekli izin istenmektedir.

Kimi zaman karşılaşılan sorunlar tahmin edilenden daha büyük olabiliyor. Bu tarz sorunlarda daha detaylı inceleme ve kesin çözümler için Bocchi markalı ürünleriniz servisimize götürülecektir. Servis süresi ise genelde arıza tespit edildikten sonra personellerimiz tarafından sizlere bildirilir.

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

Servisimiz yılların verdiği deneyim ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca sunulan kaliteli hizmetler için sizden teknik servislere ve diğer servislere göre daha uygun fiyatlar talep edilir. Müşterilerimize kolaylık sağlamak içinde alternatif ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Sizde Bocchi markalı ürünleriniz için servis hizmeti almak isterseniz bocchi servis bursa olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.