• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Duravit Servis Bursa

Duravit Servis Bursa


Duravit Servis Bursa

Banyonuzu yeniden dekore etmek için Duravit markalı ürünler satın aldığınızda montaj ve onarım işlemleri için sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz sayesinde banyolarınızda kullandığınız tüm seramik ürünler dikkatli bir şekilde monte edilecektir.

duravit servis bursa hizmet vermeye başladığı günden bu yana sizin için en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Bunun için bünyemize alanında uzman personelleri katıyoruz. Ayrıca her personelimiz özel olarak kendi alanlarında eğitim almaktadırlar. Bu eğitimler sayesinde servisimiz size her türlü konuda en iyi hizmeti sunabiliyor. Montaj, bakım ve onarım gibi tüm işlemler için sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

duravit servis bursa hizmet kalitesinden ödün vermeden ve müşterilerini ayırt etmeden tüm müşterileri için en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Bu hedef doğrultusunda Bursa’nın neresinde olursanız olsun bizden yardım istediğiniz andan itibaren personellerimiz gerekli hazırlıkları yaparak yanınıza geleceklerdir. Hizmet istediğiniz konu neyse personellerimiz o konu hakkında detaylı incelemeleri yapacak ve sizin için pratik ve en iyi çözümleri üreteceklerdir. Özellikle hayatımızda önemli bir yere sahip olan banyolarımızda yaşadığınız sorunların anında çözüme ulaştırılması için personellerimiz koordine bir şekilde çalışarak size en iyi hizmeti sunacaktır.

Alanında Uzman ve Deneyimli Personellerimiz ile Hizmetinizdeyiz

duravit servis bursa sizlere teknik servislerde dahi bulamayacağınız kalitede bir hizmet sunuyor. Sunduğumuz her hizmette titiz ve kaliteli işçilik ön planda tutulmaktadır. Yedek parça değişimi yapılacağı zaman birçok firmanın aksine size orijinal yedek parçalar temin edilir. Ayrıca çoğu orijinal yedek parça stoklarımızda bulunduğu için beklemek zorunda kalmadan arızaları hızlıca gideririz.

duravit servis bursa sunduğu hizmetin kalitesini göstermek için size garanti vermektedir. Sunulan hizmetler sonrasında bakım ve onarım yapılan kısımlar için size garanti verilir ve bu süre içerisinde bizden hizmet alabilirsiniz.

Servisler genelde çok pahalı olabiliyor. Özellikle Duravit gibi seramik ürünler söz konusu olduğu zaman işçilik masrafları daha pahalı olacaktır. Müşterilerimizin bütçesini zorlamamak için sunduğumuz hizmetin kalitesi olarak sizlere en uygun fiyatları teklif ediyoruz. Hizmet almadan önce personellerimizi arayabilir hizmetinizin bedelinin ne kadar tutacağını personellerimizden öğrenebilirsiniz. Bu sayede bütçe ayarlamanızı yapabilirsiniz.