• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Hansgrohe Servis Bursa

Hansgrohe Servis Bursa


Üstün Alman Teknolojisi ile Üstün Türk Servisi Bir Arada

Almanların katı disiplini ve teknoloji konularında ki üstünlükleri herkesin malumudur. Hansghore, banyo, duş ve mutfak alanlarında sunduğu yenilikler ile bu özelliklere bir de estetik bakış açısını getirmiştir. Dünyanın en eski armatür üreticilerinden birisi olan Hansghore, zaman içerisinde sahip olduğu vizyon sayesinde, ürün çeşitliliğini arttırmış ve evlerde su keyfini, estetik ile birleştirmeyi başarmıştır. Bunun yanında, tasarladığı ürünlerde kullandığı yüksek kalite malzemeler sayesinde uzun ömür ve yüksek performans gibi avantajları da kullanıcılarına sunmaktadır. Tıpkı Hansghore gibi, hansghore servis bursa teknik servis firmamız da sunmuş olduğu bakım, onarım ve montaj işlemleri ile yüksek performansı, yüksek ekonomi ile birleştirmeyi başarmıştır.

Batarya sistemleri, rezervuar sistemleri, duş başlıkları alanlarında bakım oldukça önemlidir. Su ile doğrudan temas halinde olan bu sistemler, sık sık bakım işlemlerinden geçmezler ise, zaman içerisinde performanslarında düşüşler yaşanacaktır. Böylesi durumların önüne geçebilmek için, hansghore servis bursa firmamız, tüm banyo ve mutfak sistemleri için periyodik bakım hizmetleri sunmaktadır. Geniş bir servis ağı, kaliteli ve garantili ürün desteği, güler yüzlü ve uzman kadromuz ile bakım hizmetlerinizi kısa sürede yerine getirmekte ve suyun keyfini dilediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olmaktayız.

Yukarıda sayılan sistemlerin, sadece bakım alanında değil, aynı zamanda anlık arızalanmalarında da uzman bir teknik servis ile çalışmak son derece önemlidir. Zira bu sistemlerde meydana gelen arızalanmaların kaynağı çok farklı sebeplerden olabilmektedir. Örneğin batarya sistemlerindeki performans düşüşleri, tıkanmalar, kireç birikmesi ya da parça arızası gibi nedenlerden olabilmektedir. Eğer bu tür sorunlara zamanında ve doğru şekilde müdahale edilmezse, kompleks bir yapıya sahip bu ürünlerin, başka kısımlarında da sorun görülmesi kaçınılmaz olmaktadır. İşte, hansgrohe servis bursa firması, sahip olduğu yüksek deneyim ve sürekli gelişim içerisinde ki yapısı sayesinde, sorunlarınız için en hızlı ve en etkili çözümleri sunmakta ve parça değişimlerinde garanti avantajlarını müşterilerine getirmektedir.

Bakım ve onarım işlemleri ne kadar önemliyse, bu işlemlerin daha nadir yapılması için montaj işlemlerinin doğru şartlar altında yapılması da bir o kadar önemlidir. Doğru montaj için hansghore servis bursa firmamız ile irtibata geçmeniz halinde, uzman ekiplerimiz, keşif ve montaj işlemlerini kısa sürede ve etkili biçimde halledeceklerdir.