• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Roca Servis Bursa


Neden Bursa Roca Servis?

İyi bir teknik servis olarak adlandırılabilmek için, birden fazla özelliği aynı anda bünyenizde bulundurmanız gerekmektedir. Çağın gerekliliklerini yakalayabilmek, müşterisine rağmen değil, müşterisi ile birlikte büyümek, hızlı hareket edip, çabuk karar verebilmek, bir yetkili servis açısından kalite unsurlarını belirleyen konulardır. İşte tam da bu sebeple, roca servis bursa teknik servis firması, kalitesine güvenerek, sizleri de bu kaliteden faydalanmaya çağırıyor. Peki, neden teknik servis firmamız?

Bir teknik servis firması, çağın gerekliliklerini yakalayabilmelidir dedik. Firmamız, sahip olduğu geniş servis ağı ile Bursa’nın dört bir yanına hızlı ve etkili teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Ayrıca sahip olduğu ileri teknoloji ürünler sayesinde, tesisat sorunlarında, ankastre ürün bakım ve onarım işlemlerinde, banyo ve mutfak ekipmanlarının montaj işlemlerinde, sorunsuz ve güvenli hizmeti aynı anda sunmaktadır. Yani, roca servis bursa firmamız, geniş servis ağını etkili teknoloji ile bir araya getirmektedir.

İyi bir teknik servis firması, müşterilerine rağmen değil, müşterileri ile beraber büyümelidir dedik. Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile sürekli ve hızlı teknik servis hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. İşte bu amaçla, her türlü hizmet isteği, yorum ve önerileriniz için, roca servis bursa firmamız ile dilerseniz internet sitemiz üzerinden, dilerseniz de telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca teknik servisimiz, sürekli ve kesintisiz hizmet amacıyla, 7 gün ve 24 saat siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Bir teknik servis firması, hızlı hareket etmeli ve çabuk karar verebilmelidir dedik. Firmamız, sahip olduğu geniş araç filosu, tam donanımlı ve eğitimli personelleri ve sahip olduğu büyük deneyim sayesinde, her türlü bakım ve onarım işlemlerinize en kısa zamanda cevap verebilmektedir. Ayrıca sahip olduğu ürün anahtarları, yüksek donanımlı ekipmanları ve sahip oldukları bilgi birikim sayesinde, ekiplerimiz mevcut sorunlarınızın kaynağını en kısa sürede bularak, kalıcı çözümler sunmaktadır. Yani roca servis bursa firmamız, sorunlarınızı etkili bir şekilde çözerken, yaşam kalitenizin düşmemesini sağlamaktadır.

Bütün bunların yanında, sahip olduğu garantili yedek parça seçenekleri, bakım ve onarım işlemlerinde garanti avantajları ile roca servis bursa firmamız, iyi bir teknik servisin sahip olması gereken bütün özelliklere sahiptir ve tercih etmeniz gereken firmadır.