• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Blanco Servis Bursa

Blanco Servis Bursa


Blanco Servis Bursa

blanco servis bursa uzun yılların verdiği deneyim sayesinde Bursa’nın en iyi Blanco servislerinden bir tanesi olarak sizlere hizmet sunuyor. Beyaz eşyalardan mutfak eşyalarına kadar aklınıza gelebilecek tüm Blanco markalı eşyaların bakım ve onarımı servislerimizde garantili olarak yapılmakta ve kısa sürede sizlere teslim edilmektedir.

Servisimizde çalışan personellerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Servis konusunda gerekli belgelere ve sertifikalara sahip personellerimiz ile beraber sizlere teknik servislerin dahi sunamayacağı hizmeti sunuyoruz. Özellikle teknoloji ile beraber yenilediğimiz ekipmanlarımız ve geliştirdiğimiz altyapımız sayesinde sizler için en iyisini sunuyoruz. Ayrıca personellerimizin aldığı özel eğitimler ile de hizmet kalitemizi artırmaktayız.

blanco servis bursa teknik servislerin aksine sizlere daha kaliteli ve daha hızlı bir hizmet sunar. Blanco markalı beyaz eşyalarınız için bakım ve onarım hizmeti almaya kadar verdiğinizde bizi aradığınız an personellerimiz yola çıkarak en kısa sürede yanınıza gelirler. Daha sonrasında beyaz eşyalarınız incelenir ve yerinde tamir edilir. Eğer eşyalarınız yerinde tamir edilemeyecek kadar sorunluysa bu durumda personellerimiz bakım ve onarım için Blanco markalı ürünlerinizi servis atölyelerimize getirecektir.

Titiz İşçilik ile %100 Çözüm

Blanco markalı ürünlerin bakım ve onarımı yapılırken sunulan hizmetin kalitesi oldukça önemlidir. En ufak sorunların bile göz ardı edilmeden dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Deneyimli olan personellerimiz sayesinde ürünlerde meydana gelebilecek en ufak sorunlar dahi titiz bir şekilde aranmakta ve bulunan tüm sorunlar teker teker ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca stoklarımızda bulunan Blanco yedek parçaları sayesinde orijinal yedek parça kullanılarak cihazınızın performansının düşmesine izin verilmemektedir.

blanco servis bursa sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için Bursa’nın her noktasına hizmet kalitesini götürmektedir. Bursa’nın neresinde olursanız olun sizde bir telefon ile servisimize ulaşabilir ve bizlerden servis hizmeti alabilirsiniz.

blanco servis bursa tarafından sizlere sunulan hizmetler için en uygun fiyatlar belirlenmektedir. Özellikle teknik servislerin aksine uygun olan fiyatlarımız sayesinde artık sizde Blanco markalı ürünlerinizin en iyi şekilde daha ucuza onarılmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 açık olan iletişime telefonlarımız ile bizlere ulaşarak hem daha detaylı fiyat alabilir hem de servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.